Nacházíte se: Chebská nemocnice | Pacient | Anesteziologicko-resuscitační oddělení | Úvod

Chebská nemocnice, Anesteziologicko-resuscitační oddělení

ÚvodAnestezieLůžková staniceAnesteziologická ambulanceFotogalerieKontakty

Anesteziologická část oddělení

Anesteziologicko-resuscitační oddělení v chebské nemocnice bylo založeno v říjnu 1971. Součástí našeho oddělení je lůžková stanice, anesteziologický úsek a anesteziologická ambulance pro předoperační vyšetření.

Na lůžkové stanice je 5 lůžek, která jsou vybavena pro poskytování intenzivní péče. Nachází se v budově B v prvním patře.

Anesteziologický úsek oddělení zajišťujeme plánované i akutní anestezie na operačních sálech i ambulancích. Anesteziologická pracoviště jsou vybavena moderní přístrojovou technikou pro poskytování celkové i regionální anestezie.

Anesteziologická ambulance pro anesteziologické předoperační vyšetření je určena vyšetření pacientů před plánovanými operačními výkony. Nachází se vhlavní budově (budova B) v přízemí vlevo. Ordinační hodiny jsou vpracovní dny od 14.00 do 15.00 hodin.

Naše oddělení získalo pro vzdělávání lékařů akreditaci v oboru anesteziologie a intenzivní medicína.

design
Příjem