Nacházíte se: Chebská nemocnice | Pacient | Oddělení klinické biochemie a hematologie | Úvod

Chebská nemocnice, Oddělení klinické biochemie a hematologie

ÚvodVyšetřeníFotogalerieKontakty
Oddělení klinické biochemie  a hematologie  (OKBH) je součástí laboratorního komplementu Karlovarské krajské nemocnice a.s.. Oddělení pracuje v nepřetržitém provozu 24 hodin denně. Laboratoř zpracovává materiál z lůžkových oddělení nemocnice, zajišťuje vyšetření pro všechny ambulantní lékaře v nemocnici i terénní praxi a také některé vybrané analýzy pro veterinární praxi.

V laboratoři jsou prováděna základní biochemická a hematologická vyšetření a některá speciální. Samozřejmostí je dostupnost konzultačních služeb.

Úroveň práce a kvalita vyšetřovacích metod je monitorována v pravidelných kontrolních cyklech Systému externí kontroly kvality (SEKK).
obrazek141pomocny
Laboratoř je zařazena do Registru klinických laboratoří Národního autorizačního střediska pro klinické laboratoře České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně.

Laboratoř úspěšně splnila podmínky Auditu I pro registrované odbornosti pracoviště klinické biochemie a laboratoř hematologická. Osvědčení o splnění a podmínek Auditu I bylo vydáno 27.2. 2011.

Pracovní doba:

6.00 - 14.30 hodin

Laboratorní příručka

Laboratorní příručka OKBH Nemocnice v Chebu 2017:

design
Příjem materiálu

design
MUDr. Margita Cheníčková Csc.
Vrchní laborant
Zdeňka Rajtmajerová