Dobrý den pane řediteli, primáři, doktorky, lékaři, staniční sestro, sestřičky a ostatní personále na chirurgickém oddělení - lůžková část.

Jmenuji se  Petr  K. , nar. xx.11.19xx. K věci bych chtěl uvést, že jsem byl opětovně ve Vaší nemocni hospitalizován v období od 13.02.2024 do 25.03.2024 . V uvedeném období se vyčkávalo na návštěvu cévní poradny FN Plzeň, kde bylo nutné zjistit v jakém stavu mám tepnu na PDK. Bylo zjištěno, že tato tepna je ve špatném stavu a musí být na této proveden zákrok pro lepší prokrvení končetiny. Protože na chirurgii FN Plzeň byla lůžková část plně obsazena, tak jsem byl vrácen do Chebu. Do Plzně jsem byl převezen 26.02.2024. Následně mi zde vykonali jak zákrok na tepně, tak amputaci části nártu na PDK. Dne 01.03. jsem byl na další ošetřování, převazy atd. vrácen do Chebu. Vzhledem k tomu, že jsem měl nekrózu na malíkové hraně, mi tato byla ambulantně odstraněna a následně dne 19.03.2024 mi byla pod narkózou amputována malíková kost, která z pahýlu vyčnívala.

Myslím si, že v mém poděkování není nutné vyjmenovávat celý personál, který byl již zmíněn dne 17.01.2024. Nesmím však opomenout na skvělou doktorku MUDr. Lucie Šiková, která byla po boku MUDr. Mikešové má hlavní ošetřovatelka po celou dobu hospitalizace v KKN Cheb.

Musím se však vedení nemocnice Cheb zmínit, že pokud bych měl porovnat hospitalizaci v Plzni a v Chebu, tak se tato nedá porovnat. Když to v současné době vidím, jak bylo v Plzni, tak si myslím, že se zde zastavil čas. Pokoj se starým sociálním zařízením, kam se pacient po amputaci nemá šanci dostat. Na pokoji jsme byli 4 po uvedeném zákroku. Na celém oddělení nebyly klasické invalidní vozíky, jen ty co potřebovaly asistenci zřízence. Myslím si, že zdejší pobyt byl až depresivní. V žádném případě nemohu pobyt porovnávat s Vaší součástí.  V Chebu bych celkově chtěl vyzdvihnout jak pohodlí při hospitalizaci, chutnou, vynikající stravu, tak celkové chování lékařů, sester a sanitárek. Jste nemocnice, kterou jako pacient mohu pouze doporučit.

Ještě jednou děkuji za Vaší péči, kterou věnujete všem pacientům bez rozdílu, s jakou diagnózou jsou zde hospitalizováni. S pozdravem K. Petr