vakcina covid

veškeré informace naleznete zde

Vážení pacienti, návštěvníci nemocnice,

Informujeme Vás, že:

Odběrové místo Covid-19 chebské nemocnice je od 7. 9. 2021 umístěno v Kostele sv. Kláry, Františkánské nám. 85/5, Cheb. Upozorňujeme, že nelze parkovat před kostelem (parkovat je možné v ulici Obrněné brigády a u divadla). Odběry se zde budou provádět v úterý, čtvrtek a pátek od 8:00 do 12:00hod po předchozí rezervaci na adrese rezervacekk.cz.

Vážení pacienti, návštěvníci nemocnice!

V příštím týdnu bude pokračovat další etapa rekonstrukce areálu nemocnice Cheb. Jejím účelem je zkvalitnění a modernizace silnice, parkoviště i chodníků pro pěší. Zároveň s rekonstrukcí bude dokončena výměna vodovodního řadu a provedena úprava osvětlení areálu. Důležitým prvkem bude i zbudování automatického závorového systému.

Z tohoto důvodu bude od úterý 14. 9. 2021 uzavřena hlavní brána do areálu nemocnice Cheb. Vjezd vozidel do areálu bude možný zadní branou z ulice Pastýřská, kam se přesunou i pracovníci vrátnice.
Bude vyznačena oficiální objízdná trasa pro automobily.
Průchod areálem pro pěší bude zachován.
Opatření potrvá do dokončení rekonstrukce venkovních tras. Předpokládané ukončení rekonstrukce je přelom listopad/prosinec 2021.

Děkujeme za pochopení!
jpg