vakcina covid

veškeré informace naleznete zde

Vážení pacienti, návštěvníci nemocnice,

Informujeme Vás, že:

Odběrové místo Covid-19 chebské nemocnice je od 7. 9. 2021 umístěno v Kostele sv. Kláry, Františkánské nám. 85/5, Cheb. Upozorňujeme, že nelze parkovat před kostelem (parkovat je možné v ulici Obrněné brigády a u divadla). Odběry se zde budou provádět v úterý, čtvrtek a pátek od 8:00 do 12:00hod po předchozí rezervaci na adrese rezervacekk.cz.

Od 2.11. 2021 testujeme také samoplátce. Cena PCR testu pro samoplátce: 800,-Kč. Cena antigenního testu: 200,-Kč. PLATBA JE MOŽNÁ POUZE V HOTOVOSTI.

Aktuální informace k podávání monoklonálních protilátek v léčbě COVID - 19 a výdej antivirotik

veškeré informace naleznete zde

Očkovací centrum se z kostela sv. Kláry v Chebu stěhuje do budovy ZČU – Fakulty ekonomické v Chebu

Vedení Západočeské univerzity - fakulty ekonomické v Chebu poskytlo chebské nemocnici vhodné prostory se samostatným vstupem pro zajištění provozu očkovacího místa v Chebu. Zájemcům budou k dispozici 3 očkovací boxy a kapacita až pro 350 zájemců denně. Doposud bylo v očkovacím místě provozovaném chebskou nemocnicí podáno téměř 40.000 dávek.

„Prostory fakulty vyhovují provozu centra lépe, než kostel sv. Kláry. Snadněji zde bude udržována teplotní pohoda, což bylo ve velkém prostoru kostela velmi obtížné. Navíc je zde bezbariérový přístup, který kostel neměl a tím ztěžoval přístup hůře mobilním zájemcům o očkování,“ popisuje důvody stěhování ředitel Nemocnice Cheb Mgr. Martin Krušina.

Bezbariérové očkovací místo bude otevřené vždy pondělí – středa v čase od 14-18 hodin a pátek od 15-18 hodin. Otevírací doma centra je rozdělena mezi jednotlivé skupiny očkovaných a bude sloužit pouze registrovaným zájemcům v centrálním rezervačním systému na https://registrace.mzcr.cz.  Aktuální informace k očkování jsou k dispozici na stránkách nemocnice viz. https://nemcheb.cz/ockovaci-centrum.

Adresa nového OČ:

ZČÚ – Fakulta ekonomická Cheb

Název pracoviště: ZČU - Fakulta ekonomická Cheb - očkovací centrum, Hradební č. p. 2047/22, 350 02 Cheb

Poskytovatel: Karlovarská krajská nemocnice a. s., Bezručova 1190/19, 360 01 Karlovy Vary, IČO: 263 65 804