O volby v nemocnici je nebývalý zájem📈. V areálu chebské nemocnice opět vznikne DRIVE-IN volební stanoviště

Volební komise z volebního okrsku č.19 v Chebu dorazí za hospitalizovanými pacienty přímo do nemocnice v sobotu dopoledne. K pacientům komisi doprovodí zástupce nemocnice.

"Nabídli jsme voličům možnost volit v nemocnici stejně tak, jako tomu je při každých volbách. Zájem o prezidentské volby je však nebývale vysoký," komentuje Martin Polívka, sociální pracovník Nemocnice Cheb.

V průběhu dnešního dne bude také v areálu chebské nemocnice připraveno DRIVE-IN stanoviště. Možnost volit budoucí hlavu státu zde pak mohou osoby v karanténě nebo izolaci. Svůj hlas mají možnost odevzdat již ve středu, přestože volební místnosti se otevírají až v pátek.

Radiologický seminář Nemocnice Cheb 2023