Očkovací místo v KC Svoboda Cheb

Velkokapacitní očkovací místo Nemocnice Cheb se nachází v Kulturním centru Svoboda v Chebu. Očkovací místo se tam přesunulo z chebské nemocnice 15. března 2021.

Zájemcům o očkování proti Covid–19 jsou aktuálně k dispozici tři stanoviště. Očkovací místo odbaví denně až 450 zájemců. Od poloviny března do června 2021 zde bylo aplikováno již 18.888 dávek vakcín.

Bezbariérový prostor kulturního centra je vybaven sociálním zařízením a nabízí také bezplatné parkování na přilehlém parkovišti. Provozovatelem očkovacího místa je Karlovarská krajská nemocnice a.s., zřizovatelem je Karlovarský kraj.

V očkovacích místech Karlovarského kraje se očkují skupiny občanů v souladu se státní očkovací strategií registrované v centrálním rezervačním systému (https://registrace.mzcr.cz).

Očkování pro neregistrované

Od středy 28.7. se mohou očkovat neregistrovaní zájemci, a to od pondělí do pátku v čase od 14:00 - 15:00hod. Očkování bude prováděno vakcínou Pfizer/BioNTech a týká se zájemců 16+ a pojištěnců v ČR.

 

Očkovací místo je otevřené od Po - Pá: 14-18

Adresa očkovacího místa: KC Svoboda, Za Mostní branou 5, Cheb

Rezervační systém: https://registrace.mzcr.cz . Mějte připravenou kartičku pojištěnce, emailovou adresu, kam obdržíte kód ke stažení certifikátu a číslo mobilního telefonu, kam přijdou potvrzovací SMS zprávy.

Certifikát po dokončeném očkovacím cyklu je ke stažení na: ocko.uzis.cz

Dokumenty ke stažení

Partneři

Sponzoři

Děkujeme