Porodní gauč - novinku na trhu můžete vyzkoušet v Karlovarském kraji pouze v Chebu!

Novinka v českém porodnictví - porodní gauč je nově rodičkám k dispozici v chebské nemocnici😁 Speciální lůžko z příjemného strečového úpletu a viskoelastické paměťové pěny s vysokou hustotou včetně porodního vaku, polohovacího polštáře a matrace je nyní součástí porodního sálu gynekologicko-porodnického oddělení. Hodně zkušeností s porodními gauči mají především maminky v Anglii, kde se používají již přes dva roky.

V naší rodinné porodnici je tato novinka skvělou pomůckou. Navádí rodičku do přirozených variabilních poloh, které usnadní porod a díky jeho velikosti ho může nastávající maminka sdílet i se svým partnerem. Po porodu ho mohou využít také ke společnému bondingu s miminkem či odpočinku.

Porodní gauč jsme měli možnost získat díky podpoře CHEVAK Cheb a Město Cheb, kterým tímto jménem nemocnice a všech narozených miminek v naší porodnici děkujeme!

Obrázek WhatsApp 2024 06 26 v 09.58.20 7d5fbd2f