Ráda bych touto cestou chtěla poděkovat paní MUDr. Chudé Veronice a jejím zdravotním sestrám z Krajské nemocnice v Chebu za vřelou vstřícnost při vyšetření mé osoby Geyer Ingrid, nar. xx.08.1936 dne 17.11.2022.

Všechny dámy  pracovaly pečlivě a pozorně, léčba byla doplněna medikací.

Jsem již stará osoba, navíc v cizí zemi, pocházím ze SRN. Jejich práce a přístup byl na velmi profesionální úrovni. A za to jim patří můj obrovský dík.

Přeji krásný den.

S pozdravem Ingrid Geyer.

Chtěla bych touto cestou poděkovat personálu ORL Cheb včetně lékařů. 

Ještě nikdy jsem se nesetkala s tak příjemným chováním, vstřícností a úsměvem personálu po dobu mé krátkodobé hospitalizace.

Cítila jsem se na ORL oddělení, kde jsem pobývala od 8.11. do 10.11.2022 opravdu jako v ráji.

Moc děkuji

Dana D.

Na úvod bych chtěla ještě jednou moc poděkovat veškerému personálu se kterým jsem se setkala :)

Původně jsem měla rodit v Praze - Podolí. V Chebu jsem rodila 30.7., když jsme byli navštívit rodinu a přes noc mi praskla voda. Vzhledem k tomu, že jsme do porodnice dorazili ve 4 ráno a dcera se narodila v 9 večer, můžu ohodnotit 2 směny :D

Všichni byli velmi milí,ochotní a vstřícní. Na chování personálu mi u porodu záleželo nejvíce a v Chebu se mi to splnilo a to i na oddělení šestinedělí. Všichni se chovají moc hezky a když jsem se na něco zeptala,nikdo se na mě ani zle nepodíval,naopak vždy mi ochotně a se zájmem odpověděli/ukázali nebo pomohli.

Když jsem si vybírala porodnici, tak mezi mé požadavky patřily: samostatný pokoj v první fázi porodní, bonding, vstřícný personál, doprovod u porodu a v první fázi porodní a samostatný porodní box. Tohle vše porodnice Cheb splnila a čeho si nejvíce cením, že i přestože jsem měla komplikace u porodu a nemohla jsem mít bonding, byl umožněn manželovi.

Jsem neskutečně ráda, že jsem nakonec nerodila v Praze. A myslím, že budu uvažovat za pár let nad druhým porodem v Chebu, za tu dálku z Prahy to stojí.

Na závěr bych chtěla poděkovat panu primářovi, který mi v roce 2017 operoval prasklou cystu (také jsme byli na navstěvě u rodiny) za jeho vstřícnost a profesionalitu.

Takže pokud některá maminka váha, zda rodit v Chebu, tak za mě si nemůže vybrat lepší porodnici :)

Vážený pane řediteli,

vzhledem k tomu že jsem se k Vám dnes opakovaně nemohl dovolat,činím tak písemnou formou.

Dnes ráno v 7.30 hod. jsem byl na objednaném zákroku na odd.neurologie ve Vaší nemocnici. Kaudální opich provedla službu konající lékařka Mudr.Rajserová Zdeňka, počínala si velice profesionálně, s citem a plnou zodpovědností. Její profesionalita, byla poté, co zjistila že mám panický strach z vyšetření doprovázena něžným tonem a velmi kvalitní odvedenou prací.Již mnoho let jsem něco takového v našem zdravotnictví nezažil.Je to lékařka, kterou Vám pane řediteli,

mohu jen závidět. Byl bych velice rád kdyby jste ji mou spokojenost a poděkování tlumočil!Poděkování patří i sestře Aleně Vosátkové!

                                                                   V úctě

                                                                   Rudolf M.

                                                                   Aš

Dobrý den,

Ve ctvrtek 25.8. kolem 12 hodiny jsme Vás museli naneštěsti navštívit při dovolené a musíme pochválit Vaše lidi z gynekologické ambulance, ale hlavně neskutečně milou paní recepční. Věnovala se pozoruhodně mile osobě před námi a stejně tak i nám... Shodli jsme se,  že takto milou paní recepční jsme snad ještě neviděli.

Diky a gratulujeme!

S pozdravem,

MB

Jednoduchý Mrak Fotka iPhone Post na Facebook 36

Poděkování z chebských radničních listů🍀

IMG 20220729 WA0000

Dne 1.7 jsem v chebské porodnici porodila císařským řezem svého syna. Od příjmu, přes šestinedělí, sál a novorozenecké jsem nenarazila na nikoho nepříjemného, všichni byly strašně milý a hodní, před sekcí mi vše vysvětlily, když jsem se bála, tak mě uklidnily a přístup celkově na jedničku. Stejně tak sestřičkám z novorozeneckého moc děkuji za podporu a věnování se nám při kojení. Nemám ani jednu výtku. Naprostá spokojenost a na 100% doporučuji. I když to bylo bolavé, atmosféra byla super a ani mi nepřišlo, že jsem v nemocnici. Moc děkuji♥️

27.6. se nám v chebské porodnici narodila dcera Barborka. Díky skvělým, profesionálním a empatickým porodním asistentkám to byl krásný zážitek. 🙂 a co se týče oddělení šestinedělí, moje velké poděkování patří všem, kteří zde pracují, byly jsme opravdu v dobrých rukách. ❤️🙂Až se mi ani nechtělo domů. 😂

Úžasný zážitek, perfektní a profesionální personál, nádherné prostředí a to jen díky skvělému týmu který nemá chybu! 😊 děkujeme 🎉🥂💐

Partneři

Sponzoři

Děkujeme