Krásný večer paní Šnaidlerová, já bych ráda u Vás vyfikla jednu takovou jinou pochvalu a to na sestřičky (domnívám se, že to jsou sestřičky, asistentky), které mě dnes v 11 dělali registraci... ještě nikdy jsem nezažila takhle milé jednání, uvítání...na porod se těším,ale v případě, že Vás pak přijímá někdo takový se pak člověk opravdu nebojí a těší se ❤️ smekám ...opravdu byli moc milý a já děkuji za takový přístup... modlím se abych je měla u porodu ( i když vím, že celkový personál je skvělý). Pan primář je taky moc fajn chlap. Tak ještě jednou děkuji,musela jsem Vám to napsat,jakožto paní vrchní, která vede tak skvělý tým 🙂

V úterý 5.10. se nám ,,nečekaně,, narodil chlapeček o 3 týdny dříve. Z běžné kontroly se rozhodlo že bude lepší těhotenství ukončit císařským řezem,ale po předchozí zkušenosti jsem do Chebské porodnice popravdě nechtěla.Po přečtení všech recenzí a po rozhovoru s úžasnou paní vrchní jsem si řekla proč to nezkusit. Od příjmu, na sále až po propuštění vše fungovalo na 110%. Sestřičky jsou milé, hodné a opravdu ochotné,doktoři také. Vše vám pořádně vysvětlí a ukážou, takže se nemusíte ničeho bát. Ještě jednou s Domískem děkujeme a doporučujeme ❤️

Tímto bych chtěla zpětně poděkovat celému zdravotnímu personálu na porodnickém oddělení, který nám před 6 týdny pomohl přivést na svět našeho chlapečka. Pěkné prostředí, zkušený a milý personál. Až se nám jednou poštěstí druhé dítko, určitě se k Vám vrátíme.:-)

Děkujeme všem zaměstnancům Gynekologicko-porodnickeho oddělení nemocnice v Chebu zejména porodnici týmu pana primáře MUDr. Bobrika, bez kterého by se náš syn nenarodil.
Děkujeme.

Dobrý den,

chtěli bychom alespoň touto cestou poděkovat za profesionální a vstřícný přistup, se kterým jsme se setkali na chirurgické ambulanci a následně na dětském oddělení. Přijeli jsme s dcerou v sobotu 9.10. ve 14:30 do nemocnice se zlomeninou levé ruky. Hned na ambulanci věděli, že ruka je na operaci a v 16:20 už jela dcera na sál. Touto cestou bychom rádi poděkovali i všem, kteří byli na sále a následně za to, že nám byly podány po operaci informace ještě telefonicky, kdy už jsme byli na cestě do Chebu.

Dcera též chválila následnou péči o ní na dětském oddělení. Ještě jednou moc děkujeme všem.

Chtěla bych poděkovat celému týmu porodnice Cheb❤. Od Pana Primáře který je samozřejmě skvělej a ví co dělá a má super tým.❤🙏🙏Děkuji mu za jeho rozhodnutí že má dcera mohla přijít na svět o den dříve jinak bych trpěla v bolestech. Jsem ráda že jsem mohla rodit tady a konečně si užívat svoji malou Anetku🍀Děkuji vám🙏🙏🙏❤

Tímto bych chtěla z celého srdce poděkovat za pomoc při cestě mého syna na tento svět. Bylo to dlouhé a těžké, ale všichni kteří pomáhali byli naprosto fantastičtí. Všichni jsou neuvěřitelně milý a laskaví a já jsem tak šťastná, že jsem se rozhodla jít rodit do Chebské nemocnice. Velice vám všem děkuji.
Nesmím zapomenout poděkovat oddělení šestinedělí, kde mají ty nejmilejší sestřičky ze všech nemocnic. Všichni mi pomáhali se seznámit s mou novou rolí maminky jak nejlépe dokázali. Všem vám děkuji já i tatínek našeho malého Artura.

Dobrý deň p. Šnaidlerová.❤️
Konečne som sa kus oklepala z novej role 2.násobnej mamičky a môžem napísať recenziu na vaše oddelenie❤️hurá šialené 6. nedelie mám za sebou.
Ani neviem, kým začať a komu najviac poďakovať, pretože od príjmu, až po prepustenie bolo všetko z vašej strany tak úžasné, dokonalé a nadštandardné, že je ťažké sa zamerať na jednotlivé osoby. Od pána primára cez sestričky až po pani uklízečku..všetci veľmi milí, profesionální, ústretoví ..Tým, ktorí by mal takto pracovať, na každom oddelení, v každej nemocnici. Moderné oddelenie, nadštandardný pokoj a možnosť mať manžela po svojom boku v tejto neľahkej (obmedzenej) dobe dalo tomu úplne iný smer a obavy,ktoré som mala, že budem bez opory môjho manžela ste odburali. A vďaka vám, aj keď sa pôrod nevyvíjal podľa mojich plánov a skončil úplne inak, toto mi veľmi pomohlo. Bolesť a stresy pominú, ale pozitívne spomienky na vás všetkých mi ostanú navždy v pamäti, aj srdci🙏🏼☝🏼 Ďakujem zo srdca sestričkám, ktoré ma príjmali a mali so mnou "prvý kontakt", ďakujem p. Primárovi za skvelý prístup a veľkú snahu mi pomôcť za každú cenu, perfektným sestričkam na oddelení šestinedělí, celému usmievavému a pozitívne naladenému týmu na pôrodnom sále, vďaka ktorému pôrod bol skutočným zážitkom..a Vám, že ste tá, ktorá sa stará o to všetko s láskou, aby sme my rodičky mali všetko takto krásne zorganizované a nezabudnuteľné.
Zo srdca prajem veľa ďalších pozitívnych ohlasov, spokojných klientiek, mnoho krásne prežitých služieb a nech sa vám darí naďalej pokračovať úspešne v tomto smere. ĎAKUJEM na 1000x!!!

Ráda bych napsala chválu na chebskou gynekologii. Snad nebude vadit. Případně hned smažu. Byla jsem zde na malém zákroku a odcházela "v šoku. " Tak milý personál od lékařů, moc děkuji úžasné MUDr.Chárové, po sestřičky, jména bohužel neznám, sanitářky,až po úklidový personál. Velké díky panu primáři Jozefu Bobrikovi za to, jak skvělý a profesionální tým tam má. Poprvé v životě se mi ani nechtělo z nemocnice domů. Třeba to někomu pomůže. Jsou tam naprosto úžasní a přeji jim všem ze srdce vše nejlepší v soukromém i pracovním životě. A ještě bych doplnila, že i jídlo bylo velice chutná.
P.E.
Jako každá maminka,tak i já jsem dlouho váhala,kde porodím,komu ten můj poklad svěřím. Pročítala jsem různé recenze a na základě těch recenzí jsem si vybrala porodnici v Chebu. A nemohla jsem si vybrat lépe.  Rodila jsem císařským řezem ,u kterého jsem chtěla být při vědomí a byl to nejkrásnější zážitek v mém životě. Všichni na sále, včetně pana primáře neskutečně úžasný, dělali i různý srandy. ani jsem se nenadála a už jsem slyšela malého poprvé zabrecet.  Hned ho na mě přiložili a taťka mohl fotit v předsálí. Všichni zaměstnanci od uklízeček az po doktory jsou tu lidé na svém místě. A tak to má být. Sestřičky strašně hodné a ochotné s čímkoliv pomoci. I učnice úplně úžasné holky. Nemám vůbec co vytknout a budu strašně ráda vzpomínat  moc Vám všem zaměstnancům děkuju 
A ještě jsme dostali na památku krásný otisk synovo nožičky .
NN.

Partneři

Sponzoři

Děkujeme