Děkuji za vřelý  a citlivý přístup při mém gastroskopickém vyšetření ze dne 17.6.2002 v ambulanci chebské nemocnice. Moc a moc děkuji  Mudr. Karlu Šimkovi a asistentce Zuzce Hájkové za jejich krásný a profesionální
přístup.

                                                                    Děkuji Stanislav J.

V roce 2020 jsem zde porodila první dceru, kdy porod skončil nakonec sekcí. Už tenkrát jsem byla spokojená s přístupem personálu. Ve středu jsem tu porodila druhou dceru. Musím říct, že jsem nadšená a mám se tu jak v bavlnce❤️
Když jsem přijela do porodnice a porod se nevyvijel dle mých představ, chtěla jsem udělat znovu císařský řez. Proto bych chtěla především poděkovat mé porodní asistence, která mi byla velkou oporou, provázela mě celým porodem a nakonec mi sekci vymluvila:) malá se narodila přirozenou cestou za což jsem velmi ráda 😊
Dále bych chtěla poděkovat vrchní sestře za ochotu i sestřičkam na dětském oddělením. Všichni tu jsou vstřícní, usměvavý a se vším rádi poradí❤️kdybych měla rodit další děti (to už nehrozí) 😁tak jedině sem ❤️všem ještě jednou moc velké DÍKY!
Úžasný personál, který dělá svou práci s láskou. Péče o pacienty a miminka je opravdu úžasná 🥰. Jsem ráda že jsem této porodnici dala druhou šanci a sama jsem se přesvědčila, že je zde vše úplně jinak než před 6 lety, kdy jsem neměla tu nejlepší zkušenost. S mou princeznou jsme se zde měli jako v bavlnce 🥰❤️. Moc děkuji všem sestřičkám a porodním asistentkám ❤️❤️❤️ jste skvělý.

Dobrý den,

❤❤❤ Ráda bych touto cestou poděkovala všem sestřičkám a doktorům z oddělení gynekologicko-porodnické a šestinedělí za nadstandardní péči, kterou věnují jak mně, tak i mé dceři Natálce.👣❤

Dobrý den,
tímto e-mailem bych chtěla velmi ráda poděkovat za neskutečně milý, lidský a příjemný přístup ze strany všech zaměstnanců i studentů na praxi na oddělení ORL.
Byla jsem v nemocnici hospitalizovaná poprvé a v životě jsem se nesetkala s tak skvělým personálem ve zdravotnictví jako tady. I přes velké bolesti po operaci jsem se díky skvělému personálu cítila moc dobře. Sestřičky byly moc milé, empatické a pozorné, nic mi nechybělo.
Chtěla bych jim touto cestou moc poděkovat za jejich práci, která je nelehká a velmi si jí vážím.
Oddělení ORL v Chebu mohu jen doporučit.
Děkuji Vám všem a přeji Vám jen to nejlepší. Jste opravdu skvělí!
S pozdravem

 

Dne 30.4.2022 jsem se dostala do těch nejúžasnějších rukou Vaší porodní asistentky, která je špičkovou 1 ve své práci. To s jakým klidem a podporou dokáže člověka uklidnit je neskutečné a o odbornosti nemohu ani mluvit, toto je člověk, který touto prací žije a dělá lidem z porodu ten krásný moment, aby na něho člověk nikdy nezapomenul. A takovou pohodu přenesli jak na mne, tak i na mého přítele, který mi byl neskutečnou oporou po celou dobu mého porodu. Díky takovému týmu jaký jsem měla u porodu, se můj první porod stal tím nezapomenutelným zážitkem a nejkrásnějším dnem mého života!!! Takže moc děkuji za vše. ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ A další součástí mých nezapomenutelných zážitků je pobyt na oddělení šestinedělí, kde sestřičky a doktoři fungují na 100%. S jakým přístupem, ochotou, odborností a úsměvem vykonávají tuto práci je neuvěřitelné, a tímto jim chci i velice poděkovat. Tito lidé jsou personál, kterých by jsme si my všichni měli vážit!!! Potkáte tu pouze personál který je, milý, ochotný, vždy dobře naladěný a připravený na veškerou pomoc. A to od doktorů, přes sestřičky až po paní uklízečky. Přesně toto očekáváte a zde to i dostanete!!! Takže i Vám velké díky. ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ TAKTO MÁ VYPADAT PORODNICE ❤❤❤!!!

Milí, trpěliví, nabízející možnosti, nevnucující postupy, nadšení pro svou práci, připravení zodpovědět každou otázku a poradit za všech situací. Lidé, jejichž činy a slova hladí po duši i těle.
Porodit a nakojit teda musíte samy 🙂, ale kdyby to jen trochu šlo, určitě by to bylo na tomto pracovišti provedeno. Děkuji všem! 

Dobrý den, dne 19.4.2022 jsem u Vás v Chebské porodnici přivedla na svět naší dcerku Viktorku 🥰 porod to byl opravdu velmi rychlý, ale touto cestou bych ráda poděkovala porodním asistentkám a paní doktorce Filipové, které i za tu krátkou dobu, byly od příjmu až po porodní sál úplně úžasné 🤩🤗☺ Na oddělení šestinedělí sestřičky usměvavé, milé, vstřícné, no prostě úplný balzám pro duši 😍 pomohou, poradí, vůbec jsem se nemusela bát zeptat. Jsem velmi ráda, že jsem mohla rodit právě u Vás 😊❤ děkuji za vše

Dobrý den,

byla jsem pacientkou na Onkologickém oddělení nemocnice Cheb. Během sedmi týdnů se o mně velmi pěkně starali. Všichni byli velice pozorní, empatičtí, usměvaví a profesionální. Tento způsob skvělé péče není běžný.

Proto bych ráda tomuto oddělení pod vedením primáře Pavla Krištofa touto cestou poděkovala a pochválila je.

Srdečně zdraví,

Alena K.

Dne 20.8.2021 se mi u vás narodila nádherná dcera Eva Marie. Nikdy nezapomenu na úžasný přístup lékařů, sester a všech... Moc děkuju.

Partneři

Sponzoři

Děkujeme