Prosím o předání mého poděkování celému týmu oddělení gastroenterologie v nemocnici v Chebu, zejména MUDr. Zajacové, panu primáři a sestřičce Alence (příjmení bohužel nevím). Včera jsem zde podstoupila kolonoskopii v narkóze. Přístup personálu byl nejen profesionální, ale i laskavý a empatický.
Přeji všem na oddělení pevné zdraví a spokojené pacienty.
Děkuji. S pozdravem Vlasta S.




CHIESI CZ s.r.o. 50.000 Kč
Sokolovská úhelná a.s. 1.000.000 Kč
Sdružení odborových organizací Sokolovské úhelné 150.000 Kč
Dvorní realitní Chomutov s.r.o. 200.000 Kč
Skitour Klub, z.s. 110.000 Kč
MK-mont illuminations s.r.o. 100.000 Kč
MEG Ch.