Vážení,

rád bych se podělil o svou zkušenost z chebské nemocnice a v tisku zveřejnil toto poděkování:

Děkuji zdravotnickému personálu nemocnice v Chebu za velmi lidský přístup při mé operaci dne 27. dubna, kterou vedl MUDr. Karel Tyrpekl. Vlídné, až empatické přijetí mne provázelo od recepce přes ordinaci lékaře až na pokoj chirurgie. Příjemné a moderní prostředí nemocnice, dobrosrdečná a přívětivě uvolněná komunikace sester, lékařů, anesteziologa a dalších zdravotníků jak se mnou, tak mezi sebou navzájem, přispěla k tomu, že jsem na operační sál jel doslova s úsměvem. O ten jsem nepřišel ani po zákroku, protože zdravotní péče personálu této nemocnice byla příkladná i při mé regeneraci na pokoji. Celému týmu zdravotníků, který měl 27. dubna ráno v Chebu na chirurgii službu, ještě jednou děkuji.

Pavel Sýkora, Cheb